...

...

Pazar, Eylül 24, 2017

Duvarlar da giyinmek ister: Pixers

Uzun günlerin yakıcı sıcaklığı altında bitmek bilmeyen tatil aktiviteleri ile dolu, harika gün batımlarını seyrettiğimiz, denizin tadını doyasıya çıkardığımız, doğal sebze ve meyvelerden gözümüzü alamadığımız, bol yemeli, içmeli, gezmeli bir yazın daha sonuna geldik. Bir dahaki yaza kadar miskinliğe veda edip tekrar evlerimize, rutinlerimize döndük ve en sevdiğim mevsim nihayet geldi.

Tatil dönüşlerinde kuşkusuz ki hepimiz kış gelmeden hazırlıkları tamamlamak, yeni bir düzen oturtmak, evlerimizin havasını değiştirmek ve sıradanlıktan uzaklaşmak isteriz.

Mevsim geçişleri aynı zamanda dönüşümün ve yenilenmenin de zamanı olduğu için; benim gibi duvarlarınız için yaratıcı çözümler arıyorsanız, sadelikten, tek düzelikten, boş duvarlara bakmaktan sıkıldıysanız ve odanızı tamamlayacak “o bir türlü bulamadığınız duvar dekorunu” arıyorsanız size ilham verecek bir önerim var.

Desenleri ya da çıkartmaları çok beğendiğiniz halde duvarlarınızı kaplamaya cesaret edemiyorsanız sizi Pixers dünyasıyla tanıştırayım. Pratik ve uygulaması kolay. Üstelik Pixerstick adı verilen dayanıklı, uzun ömürlü yapışkanlı bir malzeme sayesinde istediğiniz zaman ve istediğiniz yere kolayca yapıştırıp değiştirebiliyorsunuz.
Pixers’de bulabileceklerinin sınırsız olduğunu bilmeyenler için kısaca özetleyeyim. Neredeyse sonsuz sayıda resim, milyonlarca desen, hayal gücünün ötesinde öneriler ve hayallerinizi yakalayacak tasarımların yer aldığı devasa bir pazar yeri getirin aklınıza; kendinizi Pixers - Çıkartmalar ve desenler dünyasının içinde bulacaksınız.
Pixers’in önerdiği ürünler, çevre dostu teknoloji kullandığı için her türlü yaşam alanında kullanıma uygun. Fikir değiştirme ihtimalinize karşı ise 365 gün iade hakkının bulunması özgürce seçme şansı sunuyor. Üstelik odanın şekline göre ürün boyutlandırması yapma imkânı, pratik ve birçok kez kullanılabilen malzeme yapısının her türlü yeniliğe izin vermesi, değişen zevklerimize ayak uydurması bakımından karar vermeyi kolaylaştırıyor.Evinizi, ofisinizi, atölyenizi, iş yerinizi, yani sihirli bir dokunuşa ihtiyaç duyduğunuz her metre kareyi hayallerinizi serbest kılan özgür motif ve resimlerle zenginleştirmek istiyorsanız, Pixers’in sınırsız seçeneklerine göz atmadan karar vermeyin derim.
NOT: Yazı sponsor link içerir.4 yorum:

 1. Çok seviyorum bunları. Hemen gireyip bakayım sitesine.
  Teşekkürler Sebicanım:)

  YanıtlaSil
 2. merhaba gerçekten çok güzel paylaşımlarınız var. Şahane resimler. wwww.secrethome.net

  YanıtlaSil
 3. ben evim için duvar kağıdı düşünüyordum da acaba güzel olur mu taş desenli duvar kağıdı Tv ünitesi için aslında bi siteden de beğendim ama güvenli mi diye kararsız kaldım ucuzduvarkagidi.net idi siteler güvenli oluyor mu acaba

  YanıtlaSil

Pembe Yastık keyfine katıldığınız için teşekkür ederim...