...

...

Salı, Mayıs 16, 2017

Evinizin havasını değiştirin


Kış ayının ağır renklerinden, rehavetinden kurtulalım, baharla birlikte arınıp renklenelim, hafifleyelim derken; yaz aniden geliverdi. Henüz tam olarak bahar temizliğini bitirememiş birisi olarak yaz için hiç hazır değilim açıkçası. Hava durumuyla eş zamanlı değişen ruh halim gibi evimin de bu değişimi hak ettiğini düşünerek hem kendim, hem de sizin için motivasyon fotoğrafları eklemeye karar verdim :)

Mavinin ve yeşilin tadını doyasıya çıkarabileceğimiz, keyifli, sağlıklı harika bir yaz geçiririz umarım…


Pottery Barn ve Lexington Company 2017 yaz koleksiyon fotoğraflarından keyif almanız dileğiyle…


POTTEY BARN - Inspiration 


LEXINGTON - Inspiration 


6 yorum:

 1. 'Mavinin ve yeşilin tadını doyasıya çıkarabileceğimiz, keyifli, sağlıklı harika bir yaz geçiririz umarım…'cümlesinin her kelimesi nasıl hoşuma gitti bilemezsiniz. inşallah her şey dilediğimiz güzellikte olur. yaz ile birlikte umarim böyle iç açıcı postlarınızı görmeye devam ederiz. sevgiler...

  YanıtlayınSil
 2. Harika bir blog, ladiksanparke.com olarak takipteyiz.

  YanıtlayınSil
 3. Gerçekten çok güzel bir blog olmuş. Halılarınızı güvende tutmak ve güzelleştirmek isterseniz halı örtüsü sitemizi inceleyebilirsiniz.

  YanıtlayınSil
 4. Bloğunuza bayıldım. Zarif seçimler sonucu ortaya çıkan ahenk müthiş. Her ayrıntı o kadar uyumlu ve ferah görünüyor ki tek kelime ile harika. Her şey gönlünüzce olsun.

  YanıtlayınSil
 5. Faydalı bir yazı olmuş. Evinizin havasını değiştirmek için size başka bir öneride bulunayım :) halı örtüsü modellerine bakmak isteyebilirsiniz. internet sitemizde mevcut.

  Keyifli bloglamalar

  YanıtlayınSil
 6. Hali ortusunden uzak durun hic kullanisli degil

  YanıtlayınSil

Pembe Yastık keyfine katıldığınız için teşekkür ederim...