...

...

Salı, Aralık 30, 2014

2015'e iki kala... Zara Home

2 gün sonra yeni yıl başlayacak. Yılın son günlerinin muhakemesini yapmak adettendir ya hani ister -istemez zamanın dışında bırakarak kendimi, bu yıl yaşadıklarımı düşünüyorum. Dünyada, ülkemde, hayatımda olup bitenleri, bu olayların neresinde durduğumu, kafamda ki "ideallere" ne kadar yaklaştığımı sorguluyorum... tüm bunlara ilaveten yeni yıla dair planlar, umutlar, hayaller ekleyerek  kendimce liste yapıyorum...

2014, daha fazlasını hiç mi hiç istemeden, sevdiğim ve değer verdiğim insanların, sadece iyi olduklarını bildiğim sürece; sevindiğim ve şükredebildiğim bir yıl oldu.

2015 yılı nasıl olacak bilmiyorum. Yeni yılın en güzel yanı, adı üstünde, bir yeniliği taşıması ve bunu yanında bir parça da olsa motivasyonumuzu yükseltmesi bakımından önem taşıyor benim için.

Umarım yeni yıl ihtiyacı olan herkese cömert davranır. Geriye dönüp baktığımızda ise 2015 yılını şükranla anarız..

Mutlu yıllar herkese!
images # zara home #

7 yorum:

 1. Sebicim yüreğinden tüm geçenleri sana getirecek ve sevdiklerinle sağlık mutluluk içinde geçecek harika bir yıl diliyorum.Ve kocaman öpüyorum seni.Mutlu yıllar...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ediyorum Baharcım. Sana ve ailene de gerçek mutlulukların sonsuz olduğu harika bir yeni yıl diliyorum arkadaşım :)

   Sil
 2. such beautiful pictures !!! all love for the new year, many greetings from angie from Germany

  YanıtlayınSil
 3. Thank you so much dear Angie..Happy new year!

  YanıtlayınSil
 4. seni bir öperim, bir sıkı sıkı sarılırım görürsün arkadaşşşşş:)
  kutlu, mutlu olsun yeni yılın, çok güzel görseller seçmişsin yine...

  YanıtlayınSil

Pembe Yastık keyfine katıldığınız için teşekkür ederim...