...

...

Cuma, Mart 13, 2015

Bir Yutkunma Hikayesi/ Debenhams: At home with Ashley Thomas

İngiltere'nin dünyaca ünlü markası Debenhams; kıyafetten aksesuara, kozmetik ürünlerden ev dekorasyonuna kadar aradığınız her şeyi bulabileceğiniz “tek mağazada alışveriş” konseptinin önde gelen firmalarından.

Bu blogun konusu dekorasyon olduğuna göre beni en çok ev bölümü ilgilendiriyor. Özellikle kendi adını taşıyan markası ile koleksiyonlarının çoğunluğunu Debenhams için tasarlayan Ashley Thomas'ın ürünlerini çok beğeniyorum.

Geçen yine içimin kabardığı günlerden birinde Ashley Thomas'ın blogunda gezinirken başıma gelecekleri az buçuk tahmin ediyordum. Yine birçok şeye ayılıp bayılacak, kendimce listeler oluşturup içinde kaybolacaktım. Beğendiğim markaların Türkiye'de olmadığına kızacak, sonra da “aman iyi ki yoklar yoksa halim nice olurdu” diyecek, suratımı asacak ve hevesimi kursağımda bırakacaktım.
Maalesef aynen dediğim gibi oldu. Çıldırdım! Beğendiğim ne varsa hepsini istedim de istedim…hala da istiyorum.
Her zaman söylediğim gibi biz sadece uzaktan iç geçirmekle meşgulüz. Debenhams'ın Türkiye'de online alışveriş yapılacak sitesi de ne yazık ki yok. İstanbul'da olanlar bize göre şanslılar. Debenhams'ın İstanbul'da Cevahir AVM ve Mall İstanbul olmak üzere iki mağazası var.

Şimdi daha fazla konuşmadan müsaadenizle sizi Ashley Thomas ürünlerinin bulunduğu fotoğraflarla baş başa bırakıyorum...


images :// Ashley Thomas  /  Debenhams4 yorum:

 1. Harika bir blog emeğinize sağlık adeta yok yok bu sayfalarda.

  YanıtlaSil
 2. oy oy oy. Ne cici şeyler onlar.
  Kalpli gözlü surat varya o vaziyette baktım hepsine.

  YanıtlaSil
 3. Her gelişimde içim açılıyor kuzum. Bu aralar biraz internetten uzak kalmıştım ama döndüm artık geriye. Takipteyim her daim :)

  YanıtlaSil
 4. Bu resimler gerçekten harika!

  YanıtlaSil

Pembe Yastık keyfine katıldığınız için teşekkür ederim...