...

...

Çarşamba, Mart 28, 2012

Doğa'ya sırtımı dayamak istiyorum...

Rutine bağlanan günler sonrasında halet-i ruhiyeme iyi gelecek resimlere bakıp hayal kurarken sizlerinde görmesini istedim.

Birgün ,doğal yumurta, ekmek, peynir, tarım ilaçsız sebze-meyva , su katılmamış süt içme hayaliyle iç geçirdim.Fotoğraflar buradan

17 yorum:

 1. Böyle fotoğraflara baktıkça buhranlar geçiriyorum, sabahtan akşama dört duvar arasında kapalı olmak insanın doğasına aykırı bir kere, hadi haftasonuçalışmıyoruz bari o zaman doğayla iç içe olalım desek, o da bir hayal.. İyi mi kötü mü bu internek, tüm bu güzellikleri görüpte yaşayamamak...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sen ni ben mi? içim daraldığında bu resimlere bakmak bile iyi geliyor. Dört duvar arasında geçirdiğimiz kış günlerini özlemiycem. Nihayet bahar geldi. Kuş cıvıltısı, çiçek, böcek görmek iyi gelecek.

   Sil
 2. Doğanın,doğalın verdiği huzur var.O sıcacık ekmek kokusu nasıl da güzeldir..Son kareyi Rize-Ayder Yaylası'na çok benzettim...Sevgiler canım..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet tatlım benziyor hakikaten...Doğal olan herşeye hasret kaldık. Baharla birlikte bol bol dışarı çıkıyoruz. Temiz hava'yı özlemişiz.

   Sil
 3. ilk resimdeki masaya oturmak istiyorum :))

  YanıtlaSil
 4. evet kisa bir tatil yaptim sayenizde ,eh resimde olsa,cok güzel yerler .sevgiler

  YanıtlaSil
 5. offf burada 2 gün geçirsem!!

  YanıtlaSil
 6. Doğayla içice olmak, öyle bir yerde yaşamak ne güzel..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öyle yerde yaşayanlara imreniyorum artık...ben ki rahatı,lüksü seven biri olarak gözüm yok bunlarda. Yeterki doğal olsun, doğaya yakın olsun...

   Sil
 7. böyle bir hayat yaşamak istiyorum ben, alp dağlarında tek derdim çiftçilik olan bir hayat =)

  YanıtlaSil
 8. gözlerimi kapadım ve kendimi orada hissetmeye çalıştım.Ama olmuyorrrrr..hayal bile edemedim.Hayal yerine orada olmak lazım..offf offf..İnsann herşeyi bırakıp kaçası geliyor bazen.

  YanıtlaSil
 9. amannn buralar ne kadar güzel...resimleri gerçek gibi seyrettim..ne stres kaldı ne yorgunluk..:) teşekkürler..:)

  YanıtlaSil

Pembe Yastık keyfine katıldığınız için teşekkür ederim...