...

...

Perşembe, Şubat 24, 2011

iki kez düşünün...

Uzun yıllardır kullanıp artık sıkıldığınız eşyalarınızı atmadan önce iki kez düşünün...çünkü o eski eşyalar hatta kullanmam bunu artık dediklerimiz artık çok değerli...9 yorum:

 1. Çevirmeli telefon,paslı Vita tenekesi...Ben onları dün gibi anımsarım,ne bilirdim ki bir gün değerlenecekler...Pek güzel seçimler ,teşekkürler Sebiciğim !

  YanıtlaSil
 2. Kesinlikle katılıyorum yazdıklarına.Şimdilerde hangi eve gitsem eski bişeyler arıyor gözlerim ve atacağız biz bunu dedikleri an talip oluyorum.Anlamayanlar çöpçü sanacak beni yakında ama ne yapiyim eski olan herşey çok değerli benim gözümde...
  Ve Pembe Yastık'cım bende bir ödülün var,almak istersen beklerim bloğuma...
  Sevgiler.

  YanıtlaSil
 3. ne güzel renkler, insanın aşık olası geliyor:)

  YanıtlaSil
 4. maviş örtüyü ben aldım hemen ona göre:))

  YanıtlaSil
 5. Haklısın gerçekten ama evde ufak olunca bazen bu kaçınılmaz oluyor sonrada niye yaptım bunu deyip hayıflanıyorum. Ama gideni dönüştüremiyorum.

  YanıtlaSil
 6. Bende attıklarıma sonradan yananlardanım...çok hoş resimler..teşekkürler..

  YanıtlaSil
 7. bende anneannemden kalan 'eski' eşyaları elden çıkartmıştım..ama şimdi çok pişmanım..Allah'tan annem bazılarını kurtarmıştı:) yeni evliyken değerini pek bilemedim ama şimdi annem bir şeyi atmadan önce bakıyorum işime yarayacak hazineler bulabilirmiyim diye:)

  YanıtlaSil
 8. Şu eskileri sergileyebilmek için yazlık ahşap bir ev şart diyorum...

  YanıtlaSil
 9. eskiler güzel ama evler saklamak için yetersiz geliyor...uzun süre elimizde tutamıyoruz .gerçektende yıllar sonra ne kadar güzel olduklarını hatırlayıp,pişman oluyoruz...paylaşımınız için teşekkürler

  YanıtlaSil

Pembe Yastık keyfine katıldığınız için teşekkür ederim...